Riepu serviss un tīrs auto - pie SIA "Forsete" Valmierā!


Valmierā, V.Baloža ielā 13, durvis vēris riepu servisa un auto apkopes uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi - SIA “Forsete”.

“Forsete” piedāvājumā ir riepas gan vieglām, gan kravas automašīnām, agro, meža un industriālai tehnikai. Uzņēmums ir “Latakko” riepu dīleris Vidzemē.

Riepu servisa meistars ne tikai saskaņos ar klientu ērtāko servisa apmeklējuma laiku, personīgi sagaidīs klientu un detalizēti konsultēs par piemērotāko riepu izvēli automašīnai, bet arī piemeklēs klientam vispieņemamāko cenu un paziņos par darbu izpildes noslēgšanu un saskaņos laiku, kad klientam būs ērti saņemt automobili.

Tīrs un sakopts automobilis - tā ir vadītāja vizītkarte, kas norāda uz viņa kultūras līmeni un attieksmi pret citiem satiksmes dalībniekiem.

SIA “Forsete” automazgātavā piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - visu, kas saistīts ar automašīnu tīrīšanu un mazgāšanu ar rokām. Kvalificēts personāls strādā ar profesionālo “Karcher” aprīkojumu un sniedz klienta vēlmēm atbilstošu servisu.

Uzņēmumā apkalpo arī klientus ar DUS “Neste” klienta kartēm.

Plašāka informācija par uzņēmumu, darba laiks un pakalpojumu izcenojums pieejams uzņēmuma mājaslapā: www.forsete.lv.

SIA “Forsete” dibināts 2001.gadā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir būvniecība un dažādu transporta pakalpojumu sniegšana gan fiziskām, gan juridiskām personām Latvijā un ārpus Latvijas robežām, pakalpojumu klāstā ieverot gan transporta un būvniecības, gan riepu servisa un auto apkopes pakalpojumus.